جستجو در خرمشهر اَپ

اگر می خواهید جزو فروشندگان و تامین کنندگان خرمشهر اَپ باشید ، می توانید برای ثبت نام روی لینک مقابل کلیک کنید
تقدیم به روح پاک شهید محمد جهان آرا و آسیب دیدگان جنگ تحمیلی و مردم شریف خوزستان
همه دسته ها
  منو بستن

  سرم رتینول 0.5% اوردینری


  این محصول حاوی مواد موثره ای به نام رتینوئید مناسب جهت بازسازی سلولی و بهبود بافت پوست می باشد. موثر جهت تغییر رنگ و از بین بردن اسکار(جای جوش یا لک)
  : 1400/04/09
  : 20,000 - 50,000 تومان
  24 15 4 عملکرد : معمولی
  360,000 تومان
  توضیحات محصول

  برند اوردینری محصولی است تولید شده در کشور کانادا که با تکنولوژی (mono-ingredient)  با هدفمندی بیشتری  و عمق نفوذ بالاتری به دنبال رفع مشکلات پوستی میباشد.

  این محصول اوردینری تک ماده حاوی رتینول با کمترین درصد، یک محصول ویژه ای است برای به تاخیر انداختن روند پیری پوست که با مصرف منظم آن شاهد برطرف شدن خطوط و چروک ها در سنین پایین تر از 35 سال خواهید بود. درواقع اگر پوست شما بیشتر به مراقبت و پیشگیری برای جوان ماندن نیاز دارد رتینول بسیار مناسب است چرا که در صورت اهمیت ندادن به خطوط ریز به مرور زمان به خطوط عمیق تر و چروک تبدیل میشوند. رتینول نوعی لایه بردار با خاصیت جوانسازی می باشد که لازمه ی انواع پوست میباشد. همچنین به دلیل دارا بودن خاصیت جهت کنترل ملانین ها  در درمان لک ها(ملاسما،ناشی از آفتاب و یا افزایش سن) و جای جوش ها میتواند بسیار موثر عمل کند.

  نکته: در مراحل اولیه امکان تحریک، قرمزی و لایه برداری مخصوصا در نواحی اطراف چشم و لب وجود دارد در نتیجه توصیه میشود قبل از استفاده ابتدا تست کرده(جهت نداشتن حساسیت) و سپس از دفعات مصرف پایین در هفته شروع کنید.(مثلا ابتدا 3 روز در هفته تا 1ماه)

  مشخصات محصول
  حجم(میلی لیتر) 30
  بازدید از محصول (24)